wz

Novinky     Biografie     Diskografie     Galerie     Media     Video     Fanklub     Odkazy     G-Book

 

   

Jessica Simpson je držitelkou několika zlatých a platinových desek. V poslední době se začíná čím dál častěji objevovat i jako herečka či modelka. Spolu s manželem Nickem Lacheyem hvězdou série MTV Newlyweds: Nick & Jessica. Jessica se narodila v Dallasu ve státě Texas   a až do svého průlomu v roce 1998 zpívala v kostelním chóru. Z něj také vzešel její manžel Nick Lachey.

V roce 1999 debutovala albem Sweet Kisses, poté přišlo neméně úspěšné Irresistible, z nějž vzešel i jeden z největších hitů posledních let, nazvaný stejně jako samotné album. V roce 2003 Jessica vydala album In This Skin, které vyšlo i v reedici. O Vánocích 2004 vydala mimořádné vánoční album ReJoyce The Christmas Album. Na rok 2006 připravila Jessica nové album s názvem A Public Affair.

Jessica Simpson si v roce 2005 zahrála roli Daisy Duke, sestřenici fandů aut Boa (Seann William Scott) a Lukeho (Johnny Knoxville) Duke, kteří jsou postrachem Jihu ve filmu Mistři hazardu. Je to její první film, do nějž mj. s matadorem country Willie Nelsonem natočila  coververzi klasického hitu “These Boots Are Made For Walkin’” Mimo to rozjela projekt své vlastní vůně Dessert a plánuje proniknout i do světa módy. S manželem se občas objevují v celovečerních speciálech televize ABC o životě slavných. V roce 2006 se jejich manželství rozpadlo, v červenci byli rozvedeni.